2014-12-31

Elektroniczne zbiory aktów prawnych Gminy Przemków

Akty prawne wydawane przez organy Gminy Przemków publikowane są w elektronicznych zbiorach umożliwiających zaawansowane metody wyszukiwania aktów między innymi w oparciu o typ aktu, numer, skorowidz przedmiotowy, datę lub tytuł.

Akty prawne wydane po 15 maja 2010 podpisane są kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Aby przeglądać te dokumenty łącznie z podpisem elektronicznym należy zainstalować na swoim komputerze bezpłatną aplikację dostępną na stronie http://www.abcpro.pl/Posts/Index/pap. Po zainstalowaniu aplikacji należy pobrać na swój komputer plik w formacie lapx lub zipx i otworzyć za pomocą zainstalowanej aplikacji. Akty prawne można również wyeksportować do więszości powszechnie używanych formatów. Akty prawne wydane przed 15 maja 2010 dostępne są wyłacznie w postaci dokumentów .pdf bezpłatnego programu Adobe Reader.

Baza podstawowa umieszczona na portalu www.prawomiejscowe.pl zapewwnia szybki dostęp do aktów prawnych zarówno za pomocą komputerów stacjonarnych jaki i urządzeń przenośnych.

 

W przypadku braku dostępności portalu prawo miejscowe rezerwowa kopia bazy aktów prawnych jest dostępna pod adresem http://83.14.173.153:8180/ . Uwaga baza nie obsługuje urządzeń mobilnych.