Wersja |
Data zmiany |
Autor |
Opis |
Akcje |
2 |
2015-05-18 07:37:10 |
joanna-222 joanna-222 |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>I . Komisja ds. Społecznych</strong></span></p> <p> <span style="font-size: small;">1. Andrzej Wantuch- Przewodniczący </span></p> <p> <span style="font-size: small;">2. Irena Kawa- Z-ca Przewodniczącego</span></p> <p> <span style="font-size: small;">3. Helena Krupska</span></p> <p> <span style="font-size: small;">4. Aleksander Rozkocha</span></p> <p> <span style="font-size: small;">5. Jacek Janikowski</span></p> <p> <span style="font-size: small;">6. Jerzy Wandycz</span></p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>II. Komisja Rozwoju Gospodarczego</strong></span></p> <p> <span style="font-size: small;">1. Krzysztof Kania - Przewodniczący</span></p> <p> <span style="font-size: small;">2. <span style="font-size: small;">Waldemar Urbaniak - Z-ca Przewodniczącego</span></span></p> <p> <span style="font-size: small;">3. <span style="font-size: small;">Anna Łukawa</span></span></p> <p> <span style="font-size: small;">4. Olgierd Zielonka</span></p> <p> <span style="font-size: small;">5. Andrzej Wilczacki</span></p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>III. Komisja Rewizyjna</strong></span></p> <p> <span style="font-size: small;">1. Irena Orłowska - Przewodnicząca</span></p> <p> <span style="font-size: small;">2. Piotr Drewniak - Z-ca Przewodniczącej</span><span style="font-size: small;"> </span></p> <p> <span style="font-size: small;">3. Agata Jęć</span></p> ' na '<p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>I . Komisja ds. Społecznych</strong></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: small;">1. Andrzej Wantuch- Przewodniczący </span></p> <p> <span style="font-size: small;">2. Irena Kawa- Z-ca Przewodniczącego</span></p> <p> <span style="font-size: small;">3. Helena Krupska</span></p> <p> <span style="font-size: small;">4. Aleksander Rozkocha</span></p> <p> <span style="font-size: small;">5. Jacek Janikowski</span></p> <p> <span style="font-size: small;">6. Jerzy Wandycz</span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>II. Komisja Rozwoju Gospodarczego</strong></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: small;">1. Krzysztof Kania - Przewodniczący</span></p> <p> <span style="font-size: small;">2. <span style="font-size: small;">Waldemar Urbaniak - Z-ca Przewodniczącego</span></span></p> <p> <span style="font-size: small;">3. <span style="font-size: small;">Anna Łukawa</span></span></p> <p> <span style="font-size: small;">4. Olgierd Zielonka</span></p> <p> <span style="font-size: small;">5. Andrzej Wilczacki</span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>III. Komisja Rewizyjna</strong></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: small;">1. Irena Orłowska - Przewodnicząca</span></p> <p> <span style="font-size: small;">2. Piotr Drewniak - Z-ca Przewodniczącej</span><span style="font-size: small;"> </span></p> <p> <span style="font-size: small;">3. Agata Jęć</span></p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
I . Komisja ds. Społecznych
1. Andrzej Wantuch- Przewodniczący
2. Irena Kawa- Z-ca Przewodniczącego
3. Helena Krupska
4. Aleksander Rozkocha
5. Jacek Janikowski
6. Jerzy Wandycz
II. Komisja Rozwoju Gospodarczego
1. Krzysztof Kania - Przewodniczący
2. Waldemar Urbaniak - Z-ca Przewodniczącego
3. Anna Łukawa
4. Olgierd Zielonka
5. Andrzej Wilczacki
III. Komisja Rewizyjna
1. Irena Orłowska - Przewodnicząca
2. Piotr Drewniak - Z-ca Przewodniczącej
3. Agata Jęć
|
I . Komisja ds. Społecznych
1. Andrzej Wantuch- Przewodniczący
2. Irena Kawa- Z-ca Przewodniczącego
3. Helena Krupska
4. Aleksander Rozkocha
5. Jacek Janikowski
6. Jerzy Wandycz
II. Komisja Rozwoju Gospodarczego
1. Krzysztof Kania - Przewodniczący
2. Waldemar Urbaniak - Z-ca Przewodniczącego
3. Anna Łukawa
4. Olgierd Zielonka
5. Andrzej Wilczacki
III. Komisja Rewizyjna
1. Irena Orłowska - Przewodnicząca
2. Piotr Drewniak - Z-ca Przewodniczącej
3. Agata Jęć
|
|
3 |
2016-11-10 08:13:45 |
Iga Maluszycka |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>I . Komisja ds. Społecznych</strong></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: small;">1. Andrzej Wantuch- Przewodniczący </span></p> <p> <span style="font-size: small;">2. Irena Kawa- Z-ca Przewodniczącego</span></p> <p> <span style="font-size: small;">3. Helena Krupska</span></p> <p> <span style="font-size: small;">4. Aleksander Rozkocha</span></p> <p> <span style="font-size: small;">5. Jacek Janikowski</span></p> <p> <span style="font-size: small;">6. Jerzy Wandycz</span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>II. Komisja Rozwoju Gospodarczego</strong></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: small;">1. Krzysztof Kania - Przewodniczący</span></p> <p> <span style="font-size: small;">2. <span style="font-size: small;">Waldemar Urbaniak - Z-ca Przewodniczącego</span></span></p> <p> <span style="font-size: small;">3. <span style="font-size: small;">Anna Łukawa</span></span></p> <p> <span style="font-size: small;">4. Olgierd Zielonka</span></p> <p> <span style="font-size: small;">5. Andrzej Wilczacki</span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>III. Komisja Rewizyjna</strong></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: small;">1. Irena Orłowska - Przewodnicząca</span></p> <p> <span style="font-size: small;">2. Piotr Drewniak - Z-ca Przewodniczącej</span><span style="font-size: small;"> </span></p> <p> <span style="font-size: small;">3. Agata Jęć</span></p> ' na '<p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>I . Komisja ds. Społecznych</strong></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: small;">1. Irena Kawa- Przewodnicząca</span></p> <p> <span style="font-size: small;">2. <span style="font-size: small;">Jacek Janikowski</span></span></p> <p> <span style="font-size: small;">3. Helena Krupska</span></p> <p> <span style="font-size: small;">4. Aleksander Rozkocha</span></p> <p> <span style="font-size: small;">5. Jerzy Wandycz</span></p> <p> <span style="font-size: small;">6. <span style="font-size: small;">Andrzej Wantuch</span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>II. Komisja Rozwoju Gospodarczego</strong></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: small;">1. Krzysztof Kania - Przewodniczący</span></p> <p> <span style="font-size: small;">2. <span style="font-size: small;">Waldemar Urbaniak - Z-ca Przewodniczącego</span></span></p> <p> <span style="font-size: small;">3. <span style="font-size: small;">Anna Łukawa</span></span></p> <p> <span style="font-size: small;">4. Olgierd Zielonka</span></p> <p> <span style="font-size: small;">5. Andrzej Wilczacki</span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>III. Komisja Rewizyjna</strong></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: small;">1. Irena Orłowska - Przewodnicząca</span></p> <p> <span style="font-size: small;">2. Piotr Drewniak - Z-ca Przewodniczącej</span><span style="font-size: small;"> </span></p> <p> <span style="font-size: small;">3. Agata Jęć</span></p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
I . Komisja ds. Społecznych
1. Andrzej Wantuch- Przewodniczący
2. Irena Kawa- Z-ca Przewodniczącego
3. Helena Krupska
4. Aleksander Rozkocha
5. Jacek Janikowski
6. Jerzy Wandycz
II. Komisja Rozwoju Gospodarczego
1. Krzysztof Kania - Przewodniczący
2. Waldemar Urbaniak - Z-ca Przewodniczącego
3. Anna Łukawa
4. Olgierd Zielonka
5. Andrzej Wilczacki
III. Komisja Rewizyjna
1. Irena Orłowska - Przewodnicząca
2. Piotr Drewniak - Z-ca Przewodniczącej
3. Agata Jęć
|
I . Komisja ds. Społecznych
1. Irena Kawa- Przewodnicząca
2. Jacek Janikowski
3. Helena Krupska
4. Aleksander Rozkocha
5. Jerzy Wandycz
6. Andrzej Wantuch
II. Komisja Rozwoju Gospodarczego
1. Krzysztof Kania - Przewodniczący
2. Waldemar Urbaniak - Z-ca Przewodniczącego
3. Anna Łukawa
4. Olgierd Zielonka
5. Andrzej Wilczacki
III. Komisja Rewizyjna
1. Irena Orłowska - Przewodnicząca
2. Piotr Drewniak - Z-ca Przewodniczącej
3. Agata Jęć
|
|
4 |
2018-11-16 13:11:33 |
Leszek Frąckowiak |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>I . Komisja ds. Społecznych</strong></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: small;">1. Irena Kawa- Przewodnicząca</span></p> <p> <span style="font-size: small;">2. <span style="font-size: small;">Jacek Janikowski</span></span></p> <p> <span style="font-size: small;">3. Helena Krupska</span></p> <p> <span style="font-size: small;">4. Aleksander Rozkocha</span></p> <p> <span style="font-size: small;">5. Jerzy Wandycz</span></p> <p> <span style="font-size: small;">6. <span style="font-size: small;">Andrzej Wantuch</span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>II. Komisja Rozwoju Gospodarczego</strong></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: small;">1. Krzysztof Kania - Przewodniczący</span></p> <p> <span style="font-size: small;">2. <span style="font-size: small;">Waldemar Urbaniak - Z-ca Przewodniczącego</span></span></p> <p> <span style="font-size: small;">3. <span style="font-size: small;">Anna Łukawa</span></span></p> <p> <span style="font-size: small;">4. Olgierd Zielonka</span></p> <p> <span style="font-size: small;">5. Andrzej Wilczacki</span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>III. Komisja Rewizyjna</strong></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: small;">1. Irena Orłowska - Przewodnicząca</span></p> <p> <span style="font-size: small;">2. Piotr Drewniak - Z-ca Przewodniczącej</span><span style="font-size: small;"> </span></p> <p> <span style="font-size: small;">3. Agata Jęć</span></p> ' na '<p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>I. Komisja Rewizyjna</strong></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>II Komisja Skarg Wniosków i Petycji</strong></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>III . Komisja Spraw Społecznych</strong></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>IV. Komisja Rozwoju Gospodarczego</strong></span></p> <p> </p> <p> </p> <p> </p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
I . Komisja ds. Społecznych
1. Irena Kawa- Przewodnicząca
2. Jacek Janikowski
3. Helena Krupska
4. Aleksander Rozkocha
5. Jerzy Wandycz
6. Andrzej Wantuch
II. Komisja Rozwoju Gospodarczego
1. Krzysztof Kania - Przewodniczący
2. Waldemar Urbaniak - Z-ca Przewodniczącego
3. Anna Łukawa
4. Olgierd Zielonka
5. Andrzej Wilczacki
III. Komisja Rewizyjna
1. Irena Orłowska - Przewodnicząca
2. Piotr Drewniak - Z-ca Przewodniczącej
3. Agata Jęć
|
I. Komisja Rewizyjna
II Komisja Skarg Wniosków i Petycji
III . Komisja Spraw Społecznych
IV. Komisja Rozwoju Gospodarczego
|
|
5 |
2018-11-23 12:47:26 |
joanna-222 joanna-222 |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>I. Komisja Rewizyjna</strong></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>II Komisja Skarg Wniosków i Petycji</strong></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>III . Komisja Spraw Społecznych</strong></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>IV. Komisja Rozwoju Gospodarczego</strong></span></p> <p> </p> <p> </p> <p> </p> ' na '<p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Rewizyjna</strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Jacek Glapiński- Przewodniczący</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Agata Jęć</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Iwona Kosińska</span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Anna Łukawa- Przewodnicząca</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Mariusz Kaczmarczyk</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Olgierd Zielonka</span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Rozwoju Gospodarczego</strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Mariusz Rokosz</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Janusz Pyrzyk</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Janusz Matuszak</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Zdzisław Janisio</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Edward Lichtański</span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Spraw Społecznych</strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Joanna Więckowska</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Szymon Lewandowski</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Irena Orłowska</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Mariusz Kaczmarczyk</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Jacek Janikowski</span></p> <p> </p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
I. Komisja Rewizyjna
II Komisja Skarg Wniosków i Petycji
III . Komisja Spraw Społecznych
IV. Komisja Rozwoju Gospodarczego
|
Komisja Rewizyjna
· Jacek Glapiński- Przewodniczący
· Agata Jęć
· Iwona Kosińska
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
· Anna Łukawa- Przewodnicząca
· Mariusz Kaczmarczyk
· Olgierd Zielonka
Komisja Rozwoju Gospodarczego
· Mariusz Rokosz
· Janusz Pyrzyk
· Janusz Matuszak
· Zdzisław Janisio
· Edward Lichtański
Komisja Spraw Społecznych
· Joanna Więckowska
· Szymon Lewandowski
· Irena Orłowska
· Mariusz Kaczmarczyk
· Jacek Janikowski
|
|
6 |
2018-11-23 12:48:07 |
joanna-222 joanna-222 |
|
Podgląd
|
7 |
2018-11-28 12:27:51 |
Leszek Frąckowiak |
Pole category_id zmieniło wartość z '209' na '31711' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
category_id | 209 | 31711 |
|
8 |
2018-11-29 14:19:12 |
joanna-222 joanna-222 |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Rewizyjna</strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Jacek Glapiński- Przewodniczący</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Agata Jęć</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Iwona Kosińska</span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Anna Łukawa- Przewodnicząca</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Mariusz Kaczmarczyk</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Olgierd Zielonka</span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Rozwoju Gospodarczego</strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Mariusz Rokosz</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Janusz Pyrzyk</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Janusz Matuszak</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Zdzisław Janisio</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Edward Lichtański</span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Spraw Społecznych</strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Joanna Więckowska</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Szymon Lewandowski</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Irena Orłowska</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Mariusz Kaczmarczyk</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Jacek Janikowski</span></p> <p> </p> ' na '<p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Rewizyjna</strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Jacek Glapiński- Przewodniczący</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Agata Jęć</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Iwona Kosińska</span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Anna Łukawa- Przewodnicząca</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Mariusz Kaczmarczyk</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Olgierd Zielonka</span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Rozwoju Gospodarczego</strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Mariusz Rokosz - Przewodniczący</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;"><span style="font-size:1.125em;">· Edward Lichtański- Zastępca Przewodniczacego</span></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Janusz Pyrzyk</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Janusz Matuszak</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Zdzisław Janisio</span></p> <p> </p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Spraw Społecznych</strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Joanna Więckowska - Przewodnicząca</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Szymon Lewandowski - Zastępca Przewodniczacej</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Irena Orłowska</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Mariusz Kaczmarczyk</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Jacek Janikowski</span></p> <p> </p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisja Rewizyjna
· Jacek Glapiński- Przewodniczący
· Agata Jęć
· Iwona Kosińska
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
· Anna Łukawa- Przewodnicząca
· Mariusz Kaczmarczyk
· Olgierd Zielonka
Komisja Rozwoju Gospodarczego
· Mariusz Rokosz
· Janusz Pyrzyk
· Janusz Matuszak
· Zdzisław Janisio
· Edward Lichtański
Komisja Spraw Społecznych
· Joanna Więckowska
· Szymon Lewandowski
· Irena Orłowska
· Mariusz Kaczmarczyk
· Jacek Janikowski
|
Komisja Rewizyjna
· Jacek Glapiński- Przewodniczący
· Agata Jęć
· Iwona Kosińska
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
· Anna Łukawa- Przewodnicząca
· Mariusz Kaczmarczyk
· Olgierd Zielonka
Komisja Rozwoju Gospodarczego
· Mariusz Rokosz - Przewodniczący
· Edward Lichtański- Zastępca Przewodniczacego
· Janusz Pyrzyk
· Janusz Matuszak
· Zdzisław Janisio
Komisja Spraw Społecznych
· Joanna Więckowska - Przewodnicząca
· Szymon Lewandowski - Zastępca Przewodniczacej
· Irena Orłowska
· Mariusz Kaczmarczyk
· Jacek Janikowski
|
|
9 |
2018-11-29 14:27:07 |
joanna-222 joanna-222 |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Rewizyjna</strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Jacek Glapiński- Przewodniczący</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Agata Jęć</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Iwona Kosińska</span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Anna Łukawa- Przewodnicząca</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Mariusz Kaczmarczyk</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Olgierd Zielonka</span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Rozwoju Gospodarczego</strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Mariusz Rokosz - Przewodniczący</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;"><span style="font-size:1.125em;">· Edward Lichtański- Zastępca Przewodniczacego</span></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Janusz Pyrzyk</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Janusz Matuszak</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Zdzisław Janisio</span></p> <p> </p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Spraw Społecznych</strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Joanna Więckowska - Przewodnicząca</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Szymon Lewandowski - Zastępca Przewodniczacej</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Irena Orłowska</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Mariusz Kaczmarczyk</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Jacek Janikowski</span></p> <p> </p> ' na '<p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Rewizyjna</strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Jacek Glapiński- Przewodniczący</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Agata Jęć</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Iwona Kosińska</span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Anna Łukawa- Przewodnicząca</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Mariusz Kaczmarczyk</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Olgierd Zielonka</span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Rozwoju Gospodarczego</strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Mariusz Rokosz - Przewodniczący</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;"><span style="font-size:1.125em;">·<span style="font-size:0.95em;"> Edward Lichtański- Zastępca Przewodniczacego</span></span></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Janusz Pyrzyk</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Janusz Matuszak</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Zdzisław Janisio</span></p> <p> </p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Spraw Społecznych</strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Joanna Więckowska - Przewodnicząca</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Szymon Lewandowski - Zastępca Przewodniczacej</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Irena Orłowska</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Mariusz Kaczmarczyk</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Jacek Janikowski</span></p> <p> </p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisja Rewizyjna
· Jacek Glapiński- Przewodniczący
· Agata Jęć
· Iwona Kosińska
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
· Anna Łukawa- Przewodnicząca
· Mariusz Kaczmarczyk
· Olgierd Zielonka
Komisja Rozwoju Gospodarczego
· Mariusz Rokosz - Przewodniczący
· Edward Lichtański- Zastępca Przewodniczacego
· Janusz Pyrzyk
· Janusz Matuszak
· Zdzisław Janisio
Komisja Spraw Społecznych
· Joanna Więckowska - Przewodnicząca
· Szymon Lewandowski - Zastępca Przewodniczacej
· Irena Orłowska
· Mariusz Kaczmarczyk
· Jacek Janikowski
|
Komisja Rewizyjna
· Jacek Glapiński- Przewodniczący
· Agata Jęć
· Iwona Kosińska
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
· Anna Łukawa- Przewodnicząca
· Mariusz Kaczmarczyk
· Olgierd Zielonka
Komisja Rozwoju Gospodarczego
· Mariusz Rokosz - Przewodniczący
· Edward Lichtański- Zastępca Przewodniczacego
· Janusz Pyrzyk
· Janusz Matuszak
· Zdzisław Janisio
Komisja Spraw Społecznych
· Joanna Więckowska - Przewodnicząca
· Szymon Lewandowski - Zastępca Przewodniczacej
· Irena Orłowska
· Mariusz Kaczmarczyk
· Jacek Janikowski
|
|
10 |
2024-02-06 11:27:22 |
joanna-222 joanna-222 |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Rewizyjna</strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Jacek Glapiński- Przewodniczący</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Agata Jęć</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Iwona Kosińska</span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Anna Łukawa- Przewodnicząca</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Mariusz Kaczmarczyk</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Olgierd Zielonka</span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Rozwoju Gospodarczego</strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Mariusz Rokosz - Przewodniczący</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;"><span style="font-size:1.125em;">·<span style="font-size:0.95em;"> Edward Lichtański- Zastępca Przewodniczacego</span></span></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Janusz Pyrzyk</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Janusz Matuszak</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Zdzisław Janisio</span></p> <p> </p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Spraw Społecznych</strong></span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Joanna Więckowska - Przewodnicząca</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Szymon Lewandowski - Zastępca Przewodniczacej</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Irena Orłowska</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Mariusz Kaczmarczyk</span></p> <p> <span style="font-size:1.125em;">· Jacek Janikowski</span></p> <p> </p> ' na ' <p><span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Rewizyjna</strong></span></p> <p><span style="font-size:1.125em;">· Jacek Glapiński- Przewodniczący</span></p> <p><span style="font-size:1.125em;">· Agata Jęć</span></p> <p><span style="font-size:1.125em;">· Iwona Kosińska</span></p> <p> </p> <p><span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</strong></span></p> <p><span style="font-size:1.125em;">· Anna Łukawa- Przewodnicząca</span></p> <p><span style="font-size:1.125em;">· Mariusz Kaczmarczyk</span></p> <p><span style="font-size:1.125em;">· Olgierd Zielonka</span></p> <p> </p> <p><span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Rozwoju Gospodarczego</strong></span></p> <p><span style="font-size:1.125em;">· Mariusz Rokosz - Przewodniczący</span></p> <p><span style="font-size:1.125em;"><span style="font-size:1.125em;">·<span style="font-size:0.95em;"> Edward Lichtański- Zastępca Przewodniczacego</span></span></span></p> <p><span style="font-size:1.125em;">· Janusz Pyrzyk</span></p> <p><span style="font-size:1.125em;">· Janusz Matuszak</span></p> <p> </p> <p><span style="font-size:1.4em;"><strong>Komisja Spraw Społecznych</strong></span></p> <p><span style="font-size:1.125em;">· Joanna Więckowska - Przewodnicząca</span></p> <p><span style="font-size:1.125em;">· Szymon Lewandowski - Zastępca Przewodniczacej</span></p> <p><span style="font-size:1.125em;">· Irena Orłowska</span></p> <p><span style="font-size:1.125em;">· Mariusz Kaczmarczyk</span></p> <p><span style="font-size:1.125em;">· Jacek Janikowski</span></p> <p> </p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisja Rewizyjna
· Jacek Glapiński- Przewodniczący
· Agata Jęć
· Iwona Kosińska
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
· Anna Łukawa- Przewodnicząca
· Mariusz Kaczmarczyk
· Olgierd Zielonka
Komisja Rozwoju Gospodarczego
· Mariusz Rokosz - Przewodniczący
· Edward Lichtański- Zastępca Przewodniczacego
· Janusz Pyrzyk
· Janusz Matuszak
· Zdzisław Janisio
Komisja Spraw Społecznych
· Joanna Więckowska - Przewodnicząca
· Szymon Lewandowski - Zastępca Przewodniczacej
· Irena Orłowska
· Mariusz Kaczmarczyk
· Jacek Janikowski
|
Komisja Rewizyjna
· Jacek Glapiński- Przewodniczący
· Agata Jęć
· Iwona Kosińska
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
· Anna Łukawa- Przewodnicząca
· Mariusz Kaczmarczyk
· Olgierd Zielonka
Komisja Rozwoju Gospodarczego
· Mariusz Rokosz - Przewodniczący
· Edward Lichtański- Zastępca Przewodniczacego
· Janusz Pyrzyk
· Janusz Matuszak
Komisja Spraw Społecznych
· Joanna Więckowska - Przewodnicząca
· Szymon Lewandowski - Zastępca Przewodniczacej
· Irena Orłowska
· Mariusz Kaczmarczyk
· Jacek Janikowski
|
|
1 |
2015-05-18 07:36:40 |
joanna-222 joanna-222 |
Utworzono artykuł 17797 o nazwie 'Komisje Rady Miejskiej w Przemkowie' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
id | puste | 17797 | user_id | puste | 927950 | resource_id | puste | 350 | name | puste | Komisje Rady Miejskiej w Przemkowie | category_id | puste | 209 | language_id | puste | 1 | short | puste | Komisje Rady Miejskiej w Przemkowie | full | puste |
I . Komisja ds. Społecznych
1. Andrzej Wantuch- Przewodniczący
2. Irena Kawa- Z-ca Przewodniczącego
3. Helena Krupska
4. Aleksander Rozkocha
5. Jacek Janikowski
6. Jerzy Wandycz
II. Komisja Rozwoju Gospodarczego
1. Krzysztof Kania - Przewodniczący
2. Waldemar Urbaniak - Z-ca Przewodniczącego
3. Anna Łukawa
4. Olgierd Zielonka
5. Andrzej Wilczacki
III. Komisja Rewizyjna
1. Irena Orłowska - Przewodnicząca
2. Piotr Drewniak - Z-ca Przewodniczącej
3. Agata Jęć
| publishfrom | puste | 2015-05-18 00:00:00 | _active | puste | 1 | slug | puste | komisje-rady-miejskiej-w-przemkowie |
|