INFORMACJA O SKŁADACH Z UWZGLĘDNIENIEM PEŁNIONYCH FUNKCJI
INFORMACJA O SKŁADACH Z UWZGLĘDNIENIEM PEŁNIONYCH FUNKCJI OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH W WYBORACH
NA PREZYDENTA RP
zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1
Adres OKW: ul. Rybna 3a, 59-170 Przemków (sala gimnastyczna SP2)
Lp. |
Imię i nazwisko |
Funkcja |
1. |
Krzysztof Franczyk |
Członek |
2. |
Maria Paulina Franczyk |
Zastępca |
3. |
Stanisław Karol Franczyk |
Członek |
4. |
Martyna Sitarek |
Członek |
5. |
Ewa Sylwia Tkacz |
Przewodnicząca |
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2
Adres OKW: ul. Rybna 3a, 59-170 Przemków (świetlica SP2)
Lp. |
Imię i nazwisko |
Funkcja |
1. |
Katarzyna Zofia Amrozy |
Członek |
2. |
Alina Ciżmar |
Członek |
3. |
Elżbieta Joanna Kaliszewska |
Zastępca |
4. |
Justyna Sylwia Krupacz |
Członek |
5. |
Edyta Urszula Siemaszko |
Członek |
6. |
Krzysztof Siemaszko |
Przewodniczący |
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3
Adres: Ostaszów 11a, 59-170 Przemków (świetlica wsi Ostaszów)
Lp. |
Imię i nazwisko |
Funkcja |
1. |
Francys Elena Barazza Sudnicka |
Zastępca |
2. |
Małgorzata Basałyga |
Członek |
3. |
Szymon Józef Dryja |
Członek |
4. |
Jarosław Michał Kina |
Członek |
5. |
Genowefa Zofia Konatka |
Przewodnicząca |
6. |
Aleksandra Patrzałek |
Członek |
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4
Adres: Piotrowice 89, 59-170 Przemków (świetlica wsi Piotrowice)
Lp. |
Imię i nazwisko |
Funkcja |
1. |
Mariusz Szczepan Konatka |
Zastępca |
2. |
Agnieszka Kurkowska |
Członek |
3. |
Olga Śmiglewska |
Członek |
4. |
Urszula Maria Tomczyk |
Przewodnicząca |
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5
Adres: Wysoka 16a, 59-170 Przemków (świetlica wsi Piotrowce)
Lp. |
Imię i nazwisko |
Funkcja |
1. |
Jagoda Wiesława Dworczyńska |
Członek |
2. |
Tomasz Jarosław Kina |
Przewodniczący |
3. |
Piotr Mieczysław Kornatka |
Członek |
4. |
Piotr Mazan |
Członek |
5. |
Klaudia Nogal |
Członek |
6. |
Marcelina Anna Solan |
Zastępca |
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6
Adres: ul. Plac Targowy 1, 59-170 Przemków (Biblioteka)
Lp. |
Imię i nazwisko |
Funkcja |
1. |
Sylwia Joanna Drabik |
Członek |
2. |
Iwona Barbara Kina |
Przewodnicząca |
3. |
Aldona Agnieszka Kornatka |
Członek |
4. |
Ewa Mazan |
Zastępca |
5. |
Dagmara Janina Smolarczyk |
Członek |
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7
Adres: ul. Głogowska 17, 59-170 Przemków (Przemkowski Ośrodek Kultury)
Lp. |
Imię i nazwisko |
Funkcja |
1. |
Jerzy Borysławski |
Członek |
2. |
Lucyna Klaudia Gawron |
Członek |
3. |
Dawid Stanisław Kupiński |
Przewodniczący |
4. |
Barbara Olszewska |
Zastępca |
5. |
Patrycja Maria Sitarek |
Członek |